Насловна

Вечерас скупштина клуба

Вечерас 02.08.2021 ће се у просторијама Месне заједнице „Стари Град“ одржати скупштина клуба. Почетак скуштине је заказан за 20:00.

Ветерник (Ветерник) – Стари Град 0:1 (0:0)

стадион у Ветернику, недеља 01.08.2021. Стрелац: Адамек (’73)

У првом полувремену су играли: Влајић, Глувић Б, Ћирић, Глувић Б (Срнка), Торбица, Плавшић, Ловре, Илић В, Стојановић, Костић, Зекић.

У другом полувремену су играли и: Адамек, Вуруна, Седлар, Вујић, Татић,

1
2
3

Раднички (Шид) – Стари Град 4:1 (1:1)

стадион Радничког, 31.07.2021. 0:1 – Зекић (’23), 1:1 (’33), 2:1 (’52), 3:1 (’56), 4:1 (’65 пенал).

У првом полувремену су играли: Влајић, Ћирић, Глувић Б, Илић В, Глувић М, Ловре, Костић, Седлар, Зекић, Адамек, Татић.

У другом полувремену су играли: Крстић, Вујић, Тасић, Матке, Стојановић, Вуруна, Плавшић, Миланов, Торбица, Тасовац, Бајић.

1
2

најава припремне утакмице у Шиду

најава утакмице

Сутра, субота 31.07.2021 са почетком у 18:00 играмо припремну утакмицу у Шиду. Противник нам је екипа Радничког. Осокољени победом и добром игром против Новог Сада пулени тренера Триве Илића су пуни самопоуздања. На богатим тренинзима наши момци упијају све информације и савете од тренера и од свих нас заслужују безрезервну подршку.

РФК Нови Сад 1921 – Стари Град 0:1 (0:1)

Стадион на Детелинари, 28.07.2021. Стрелац: Бојан Глувић ‘6.

У првом полувремену су играли: Влајић В, Глувић Б, Јевтић, Лончар, Вурунић (Адамек), Зекић, Влајић Ж, Родић, Симић, Ћирић, Костић.

У другом полувремену су играли и: Пајкановић, Тасић, Ловре, Вујић, Седлар, Тасовац, Стојановић, Татић.