Насловна

Феникс 1995 (Стара Пазова) – Стари Град 3:0 (2:0)

Стадион Феникс арена Стара Пазова, 09.10.2021, 09. коло Српске лига Војводина 2021/22. Гледалаца: 50. Судије: главни – Рауковић Недељко, помоћници – Вукановић Ненад и Мијановић Стефан, четврти – Тешановић Горан. Делегат/контролор – Мићановић Момчило. Стрелци: 1:0 (’36 Девић), 2:0 (’45 Машић), 3:0 (’85 Зечевић). Жути картони: Феникс 1995 – Радишић (’62), Машић (’66), Стари Град – Зељковић (’28).

Феникс 1995: Пилиповић, Ћалић (од ’46 Шалипур), Булат, Радишић, Девић (од ’75 Лазић), Милаковић (од ’75 Милаковић), Зечевић, Машић, Поповић, Вујасин, Анђелковић.

Стари Град: Кнежевић, Глувић М, Стојановић (од ’83 Ћирић), Костић, Тасић, Зељковић (од ’60 Илић В), Родић, Илић М (од ’46 Ракић), Бајић, Седлар (од ’60 Торбица), Глувић Б.

На велелепном новоизграђеном стадиону и по веома лошем терену данас су се боље снашли домаћи играчи и славили заслужену победу. Игра је на моменте више личила на ватерполо него на фудбалску утакмицу. Но како нама тако и домаћинима. Од почетка смо успоставили теренску равнотежу али искуснија екипа домаћина на оваквом терену игра на први или на други додир и тако контролише лопту. У 36. минуту правимо непотребан фаул из ког након центаршута домаћин ударцем главом долази у вођство од 1:0. У задњем минуту првог полувремена још једна грешка за 2:0. У другом полувремену домаћин је у потпуности контролисао утакмицу и 5 минута пре краја повећава на 3:0. На слободњак са неких 30 метара искоса лопту захвата Зечевић и убацује у гол. Превисока али потпуно заслужена победа домаћина.

1
2
3
4

најава утакмице 9. кола

најава утакмице

У суботу 09.10.2021. играмо утакмицу 9. кола Српске лиге Војводина 2021/22. Противник нам је екипа Феникс 1995. Утакмица се игра у Старој Пазови а почетак је заказан за 15:00.

парови 2. кола купа ПФС Сомбор

Данас, 07.10.2021. су извучени парови 2. кола купа подручног фудбалског савеза Сомбор. Утакмице се играју у среду 13.10.2021 са почетком у 15:00. Парови су:

Сомбор: Раднички 1912 – Хајдук 1912 (Кула)

Ратково: Раднички 1918 – Младост (Бачки Петровац)

Пригревица: Братство 2019 – Станишић 1920 (Станишић)

Оџаци: Текстилац – Стари Град (Бачка Паланка)

Стари Град – Херцеговац (Гајдобра) 3:1 (0:0)

Стадион Стари Град, среда 06.10.2021. Прво коло купа подручног фудбалског савеза Сомбор. Судије: главни – Малић Немања, помоћници – Дражић Петар и Кантар Дарко. Делегат: Кнежевић Војислав. Стрелци: Торбица, Седлар, Костић (Стари Град), Хрњез (Херцеговац).

Стари Град: Влајић, Вујић (Глувић Б), Рибарски, Торбица, Костић, Тасић (Стојановић), Зељковић, Родић, Бајић, Седлар (Илић М), Ћирић.

Херцеговац: Телебак, Шијаковић, Хрњез В, Новчић, Бјелогрлић, Кеџа, Рачић, Татић, Пејак, Сурла, Хрњез С.

најава утакмице 1. кола купа

У среду 06.октобра 2021. играмо утакмицу првог кола купа подручног фудбалског савеза Сомбор а противник је екипа Херцеговац из Гајдобре. Утакмица се игра на нашем стадиону а почетак утакмице је у 15:30.