Борац (Шајкаш) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
05/06/2022 17:30 Српска лига Војводина 2021/22 30

Стадион

стадион Борац - Шајкаш
Шајкаш, Општина Тител, Јужнобачки управни округ, Војводина, Србија