ФК Феникс 1995 (Апатин) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
26/09/2020 15:30 Српска лига Војводина 2020/21 9

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ФК Феникс 1995 (Стара Пазова)101
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000