ФК Феникс 1995 (Стара Пазова) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
09/10/2021 15:00 Српска лига Војводина 2021/22 9

Стадион

Феникс арена - Стара Пазова
Стара Пазова, Општина Стара Пазова, Сремски управни округ, Војводина, 22300, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ФК Феникс 1995 (Стара Пазова)213
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000