ФК Младост ГАТ (Нови Сад) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
10/04/2021 16:00 Српска лига Војводина 2020/21 27

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ФК Младост ГАТ (Нови Сад)235
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000