ФК Слога (Чонопља) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Видео запис

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
26/08/2020 17:00 Српска лига Војводина 2020/21 3

Стадион

стадион Слога - Чонопља
Чонопља, Град Сомбор, Западнобачки управни округ, Војводина, 25210, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ФК Слога (Чонопља)000
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)033