ФК Војводина 1928 (Перлез) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
01/11/2020 14:00 Српска лига Војводина 2020/21 15

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ФК Војводина 1928 (Перлез)011
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)112