ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
13/11/2021 13:00 Српска лига Војводина 2021/22 14

Стадион

стадион Бечеј - Бечеј
Бечеј, Општина Бечеј, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21220, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)011
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)112