ОФК Бечеј 1918 (Бечеј) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
07/10/2020 15:30 Српска лига Војводина 2020/21 11

Стадион

стадион Бечеј - Бечеј
Бечеј, Општина Бечеј, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21220, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)213
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)202