ОФК Кикинда 1909 (Кикинда) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
28/08/2021 16:30 Српска лига Војводина 2021/22 3

Стадион

градски стадион - Кикинда
Кикинда, Град Кикинда, Севернобанатски управни округ, Војводина, 23300, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Кикинда 1909 (Кикинда)000
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)123