ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – Феникс 1995 (Стара Пазова)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
23/04/2022 16:30 Српска лига Војводина 2021/22 24

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000
ФК Феникс 1995 (Стара Пазова)022