ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – ФК Борац (Шајкаш)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
20/11/2021 13:00 Српска лига Војводина 2021/22 15

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000
ФК Борац (Шајкаш)011