ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – ФК Борац (Сакуле)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
21/08/2021 17:00 Српска лига Војводина 2021/22 2

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)101
ФК Борац (Сакуле)314