ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – ФК Јединство (Стара Пазова)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
10/10/2020 15:00 Српска лига Војводина 2020/21 12

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000
ФК Јединство (Стара Пазова)111