ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – ФК Младост ГАТ (Нови Сад)

Видео запис

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
19/09/2020 16:00 Српска лига Војводина 2020/21 8

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000
ФК Младост ГАТ (Нови Сад)101