ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – ФК Раднички 1912 (Сомбор)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
01/05/2021 16:30 Српска лига Војводина 2020/21 32

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000
ФК Раднички 1912 (Сомбор)000