ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – ФК Слобода (Нови Козарци)

Видео запис

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
29/08/2020 16:30 Српска лига Војводина 2020/21 4

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)011
ФК Слобода (Нови Козарци)000