ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – ФК Тиса (Адорјан)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
03/04/2021 16:00 Српска лига Војводина 2020/21 26

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000
СК Тиса (Адорјан)011