ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – ФК Војводина 1928 (Перлез)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
15/05/2021 17:00 Српска лига Војводина 2020/21 34

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)145
ФК Војводина 1928 (Перлез)202