ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
24/04/2021 16:30 Српска лига Војводина 2020/21 30

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)134
ОФК Бечеј 1918 (Бечеј)033