ОФК Стари Град (Бачка Паланка) – Раднички 1912 (Сомбор)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
16/04/2022 16:30 Српска лига Војводина 2021/22 22

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)123
ФК Раднички 1912 (Сомбор)011