ОФК Стари Град – ОФК Кикинда 1909 (Кикинда)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
19/03/2022 15:00 Српска лига Војводина 2021/22 18

Стадион

стадион Стари Град - Бачка Паланка
Калош, Бачка Паланка, Општина Бачка Паланка, Јужнобачки управни округ, Војводина, 21400, Србија

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)022
ОФК Кикинда 1909 (Кикинда)101