СК Тиса (Адорјан) – ОФК Стари Град (Бачка Паланка)

Детаљи

Датум Време Лига Сезона Коло
16/09/2020 16:00 Српска лига Војводина 2020/21 7

Резултати

Клуб1. Пол2. ПолУкупно
СК Тиса (Адорјан)123
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000