Омладинац (Нови Бановци) – Стари Град 2:1 (1:0)

Српска лига Војводина, коло 5, 11.09.2021. Стадион Омладинца у Новим Бановцима. Гледалаца: 100. Судије: главни – Богићевић Марио, помоћници – Чубрило Љубица и Вукчевић Дуња, четврти – Бибин Алекса. Делегат/контролор – Вукелић Раде. Стрелци: Омладинац – Лежаић (’39, ’50), Стари Град – Бајовић (’63). Жути картони: Омладинац – Мојсиловић (’67), Зорица (’84); Стари Град – Родић (’71), Бајовић (’77).

Омладинац: Ћирић, Мисић (Радојчић), Иветић, Кукољ (Стојановић), Мојсиловић (Будимир), Зорица, Рнић, Савић, Грбовић, Лежаић, Скорупан (Бајић).

Стари Град: Кнежевић, Симовић (Зељковић), Глувић М (Бајић), Стојановић, Торбица, Костић, Родић, Илић М, Глувић Б, Бајовић, Зекић (Седлар).

У утакмицу смо кренули дефанзивно са жељом да не примимо гол. Ова игра је дала ефекат и одолевали смо све до пред крај првог полувремена (39. минут) када смо због наше грешке примили гол. На самом почетку другог полувремена (’50) још једном грешимо у одбрани и домаћин води са 2:0. У игру улази Седлар и доноси живост па недуго затим смањујемо на 2:1. Са угла шеснаестерца Бајовић постиже прелеп погодак и даје нам наду да можемо да надокнадимо минус а било је прилика за то. Играли смо отворено и нападачки и у пар наврата смо угрозили гол домаћина али је на крају остало 2:1 за Омладинац.

Вреди похвалити како је у недостатку тренера екипу тактички спремио тандем Нештицки – Комосар.