Рибарски Станислав

Име
Рибарски Станислав
Националност
srb Србија
Место
Везни
Тренутни тим
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)
Датум рођења
14/11/2021
Годиште
0

Српска лига Војводина

СезонаКлубГоловиАсистенцијеЖути картониЦрвени картониОдиграоПобНерИзгАутоголови
2021/22ОФК Стари Град (Бачка Паланка)000010000