18 Седлар Огњен

Име
Седлар Огњен
Националност
srb Србија
Место
Везни
Тренутни тим
ОФК Стари Град (Бачка Паланка)
Датум рођења
24/04/2003
Годиште
18

Српска лига Војводина

СезонаКлубГоловиАсистенцијеЖути картониЦрвени картониОдиграоПобНерИзгАутоголови
2021/22ОФК Стари Град (Бачка Паланка)0000110000