Пријатељска утакмица

Данас смо са нашим спортским пријатељима из Младенова одиграли утакмицу против екипе Будућности. Резултат је био у другом плану а шансу да одиграју су добили играчи са мањом минутажом и играчи наше кадетске селекције тренера Рајка Ивковића (голман Мађар и играчи Рибарски, Ненадов и Лакић).

пријатељска утакмица: Стари Град – Будућност (Младеново)

Утакмица је играна 2×30 минута а за нашу екипу су утакмицу почели: Мађар, Ненадов, Рибарски, Ковачевић, Бањац, Родић, Крстић, Крајновић, Познановић, Матијашевић и Радић. У игру су касније ушли и: Влајић Ж, Бјелош, Лакић и Комосар. Утакмицу је обележила лепршава игра Данила Ковачевића као и играча кадетске селекције Рибарског. Као што је и наведено, резултат је био у другом плану а за информацију о резултату на крају победа Старог Града 4:1 (1:0). Стрелци за нашу екипу су били Крајновић, Бањац, Бјелош и Ковачевић.