Стари Град – Бечеј 1918 4:3 (1:0)

Стадион Стари Град, субота 24.04.2021. Судије: главни – Пјевац Душан, помоћници – Живковић Лука и Зорић Душан, четврти – Гњатовић Марко. Делегат: Јелисавац Владимир. Контролор: Пандуров Жива. Стрелци: Стари Град: Влајић Ж (’25), Крстић (’47. ’65 и ’79), Бечеј 1918: Тишма (’63 једанаестерац, ’90 једанаестерац), Краиновић (’81). Жути картони: Стари Град: Влајић В (’67), Крајновић (’70). Бечеј 1918: Илић (’23), Тутњевић (’39), Воргучин (’55), Кобиљски (’69), Милин (’75), Томић (’78).

Стари Град: Влајић В, Глувић М, Стојановић, Танасић, Зекић (од ’80 Ковачевић), Влајић Ж (од ’79 Познановић), Крајновић (од ’70 Матијашевић), Родић, Глувић Б, Јухик, Крстић.

Бечеј 1918: Милованов, Милин, Тодоровић, Тутњевић, Кобиљски, Илић (од ’77 Митровић), Мастило (од ’59 Томић), Нијемчевић (од ’46 Краиновић), Воргучин, Прерадов (од ’59 Хасичић), Томчић (од ’59 Тишма).

По веома лепом времену значајна победа Старог Града. Од првог минута показали смо ко је домаћин данашње утакмице. Данас смо показали веома дисциплиновану и борбену игру какву наш тим квалитетом и заслужује. Гранитна млађана одбрана је у потпуности обавила задатак. Иако смо примили 3 гола, само један је био из игре. У 25. минуту иако већ дуже време вуче повреду капитен Жарко Влајић показује мајсторство, вара истрчалог голмана гостију за 1:0. Недуго затим имамо стопроцентну шансу за Јухика али резултат остаје исти. До полувремена смо и даље играли исту игру али није било промене резултата. У другом полувремену смо кренули истим темпом и већ нако 2 минута игре данас нерешива енигма за госте нападач Немања Крстић користи несмотреност гостујуће одбране и доводи нас у вођство од 2:0. Гости покушавају да нешто учине али наша млађана одбрана не дозвољава да се нападачи гостију разиграју. У 63. минуту гости из једанаестерца смањују на 2:1. Но, у нашим редовима не долази до опуштања и већ након 2 минута повећавамо на 3:1. Стрелац опет Немања Крстић. Нападамо и даље и имамо још једну стопроцентну прилику када смо имали контранапад и Танасић не успева да савлада истрчалог голмана гостију. У 79. минуту Немања Крстић се још једном уписује у стрелце и доводи нас у вођство од 4:1. Гости крећу на све или ништа и већ након 2 минута смањују резултат на 4:2. У надокнади времена нови једанаестерац за госте који га претварају у гол за коначних 4:3.

Све у свему веома потпуно заслужена и значајна победа Старог Града. Били смо много бољи него што то коначан резултат показује.