Стари Град – Борац (Сакуле) 1:1 (1:1)

Судије: главни – Џомбић Никола, помоћни – Свиленковић Предраг и Чубрило Љубица, четврти – Субашић Милорад. Делегат: Савић Томислав. Контролор: Обрадовић Милан.

Стрелци: Стари Град: Стојановић (‘8), Борац: Живков (’23). Жути картон: Стари Град: Крајновић (’63). Црвени картон: Стари Град: Крстић (’76).

Стари град: Бузаџија, Бајић, Глувић М, Стојановић (од ’46 Крајновић), Танасић, Зекић (од ’46 Крстић), Влајић (од ’68 Познановић), Родић, Илић, Јухик, Матијашевић.

Борац: Лекић, Марковић (од ’46 Шушњар А), Шишков, Ђокић (од 46 Шушњар М), Јуриша, Ђорђевић, Дашић, Васовић, Гавриловић, Јавор (од ’83 Петровић), Живков.

Данас смо одиграли једну веома тврду утакмицу против, данас, боље екипе Борца из Сакула. Ми смо данас играли растрзано и нисмо показали нашу игру. Гости су од почетка играли отворено али смо ми први повели. У 8. минуту из једне акције по левој страни Матијашевић упућује лопту у шеснаестерац до Стојановића који је лагано шаље у гол за 1:0. После само 15 минута игре већ је 1:1. Играч гостију Живков је искоса с леве стране упутио приземну „кифлу“ коју је наш голман само погледом испратио. У наставку игре наставило се истим темпом али се на одмор отишло резултатом 1:1. У другом полувремену је било пар шанси са обе стране али вреди истаћи, за нашу екипу, када је Матијашевић изашао сам пред голмана али је голман гостију одбранио, и за гостујућу екипу, пречку као и у два наврата одличне одбране Бузаџије. Задњих 15 минута смо играли са играчем мање јер је Крстић у кратком времену (’71 и ’76) добио 2 жута картона што је аутоматски значило црвени картон. Све у свему са данас приказаном игром можемо бити задовољни освојеним бодом.