Стари Град – Феникс 1995 (Апатин) 1:1 (1.0)

Стадион Стари Град, среда 14.04.2021. Судије: главни – Мрђа Неђо, помоћници – Милановић Петар и Рашковић Бошко, четврти – Јанковић Александар. Делегат: Адамовић Марко. Контролор: Шовљански Александар. Стрелци: Стари Град: Крстић (‘7), Феникс 1995: Зечевић (’64). Жути картони: Стари Град: Матијашевић (’93), Феникс 1995: Шалипур (’60).

Стари Град: Влајић В, Глувић М, Стојановић (од ’70 Текић), Танасић, Зекић (од ‘836 Влајић Ж), Крајновић, Родић, Илић (од ’40 Матијашевић), Глувић Б, Јухик, Крстић.

Феникс 1995: Крстовић, Благојевић, Витас (од ’46 Зечевић), Шалипур, Симуновић, Булат, Илић, Димитрић, Јеловић, Качаревић, Милутиновић.

Од првог минута Стари Град је кренуо офанзивно и већ у 7. минуту долази до предности од 1:0 када је Крстић искористио грешку одбране и погодио празну мрежу. Цело прво полувреме је трајала тотална офанзива и просто је несхватљиво да лопта није хтела у мрежу; стварно нисмо миљеници Фортуне. Шансе су се ређале једна за другом али није било гола. У другом полувремену које је припало гостима, Феникс креће на све или ништа. И као по неписаном правилу стиже нас казна. У 64. минуту из прекида игре играч гостију Зечевић главом постиже гол којим за 1:1, резултат којим је и завршена утакмица.