Стари Град – Хајдук 1912 1:2 (1:0)

Српска лига Војводина 4. коло, 04.09.2021. Стадион Стари Град. Судије: главни – Петровић Дејан, помоћни – Радосављевић Владимир, Рашковић Бошко, четврти – Ћировић Никола. Делегат – Дакић Милан, контролор – Ђукановић Илија.

Стари Град: Влајић, Илић В, Глувић М, Торбица, Зељковић, Родић, Илић М, Костић, Глувић Б, Бајовић, Зекић. У другом полувремену су играли и Симовић, Адамек, Ћирић и Кеџа.

Хајдук 1912: Дринчић, Арежина, Јанчић, Лазић, Шушњар, Матијевић, Лаћарак, Мацановић, Божовић, Вујошевић, Вуковић.

Бледо издање наших момака. Нисмо успели поновити лепршаву игру из претходног кола. Противничка екипа се од почетка показала као тврд орах. Није ишло како треба али смо некако из једне гужве успели да поведемо са 1:0 и на полувреме отишли са тим резултатом. У другом полувремену смо видели доминацију противничке екипе у ком су постигли 2 идентична поготка, након корнера гол главом. Након утакмице наш тренер Трива Илић је поднео оставку.