Стари Град – омладинци Војводина (Нови Сад) 2:2 (1:0)

Данас смо одиграли једну веома занимљиву и квалитетну утакмицу против омладинаца новосадске Војводине. Тренер Јелић је дао шансу свим играчима који су били расположиви за утакмицу. Утакмица је почела минутом ћутања за ноћас преминулог Зорана Карпова Тољу, спортског радника и бившег играча Бачке. Почели смо веома офанзивно и агресивно на шта су омладинци Војводине узвратили чврстом игром у одбрани. Из једне од офанзивних акција долазимо у вођство голом Матијашевића. На полувреме смо отишли са резултатом 1:0 у нашу корист. У друго полувреме смо ушли са истим приступом што је уродило плодом поготком Крајновића. Поред ове шансе имали смо и пар полушанси као и стативу коју је погодио Јухик. Након што смо изменили 8 играча гости постижу погодак тако што је лопта погодила једног нашег играча и преварила младог голмана Морица. У задњим секундама утакмице гости изједначују и постављају коначан резултат 2:2.

За наш тим у првом полувремену су играли: Влајић Вук – Бајић, Радић, Глувић Бојан, Илић – Јухик, Крстић, Текић, Влајић Жарко – Матијашевић, Зекић. Током другог полувремена у угру су ушли и: Стојановић, Глувић Миљан, Крајновић, Плавшић, Бањац као и кадети Мориц, Рибарски и Ненадов.