Стари Град – Раднички 1912 (Сомбор) 0:0 (0:0)

снимак утакмице

Данас је на стадиону Старог Града виђен један веома квалитетан меч, игра достојна крему српсколигашког фудбала; ударио јунак на јунака. Од првог минута утакмице кренуло је жестоко. Играчи гостујуће екипе су нас фронтално напали и већ у првом минуту имали прилику за гол. Опсада је је трајала неких 5 – 10 минуту када успостављамо равнотежу и узвраћамо ударац. Већ у 16. минуту најбоља шанса на утакмици. Акција наших бонус играча, по десној страни Стојановић у пар наврата вара бека гостију и упућује приземни пас ка висини пеналтика, на њу натрчава Зекић а голман гостију је крајним напором одбрањује. До краја утакмице шансе су се ређале на обе стране а било их је на сијасет и просто је немогуће набројати их али су данас веома расположени голмани обе екипе спречавали да лопта уђе у гол. На овој утакмици је било свега, и лепих акција, добрих шутева, одличних одбрана; само су голови недостајали да крунишу ову утакмицу. По приказаној игри обе екипе реми је и најправеднији исход утакмице.