Стари Град – Текстилац (Оџаци) 3:4 (0:3)

Стадион Стари Град, 8. коло Српске лиге Војводина 2021/22.Гледалаца: 100. Судије: главни – Бечановић Александар, помоћници – Станојчев Ђорђе и Зорић Душан, четврти – Самац Саша. Делегат: Адамовић Марко. Контролор: Пандуров Милорад. Стрелци: 0:1 Галић (’30), 0:2 Галић (’32), 0:3 Галић (’43 пенал), 1:3 Тасић (’65), 2:3 Костић (’68 пенал), 3:3 Тасић (’70), 3:4 Асани (’83 пенал). Жути картони: Стари Град – Родић (’15), Костић (’84), Текстилац – Илић (’77), Миленковић (’84).

Стари Град: Кнежевић, Ракић, Глувић М Стојановић, Торбица (од ’87 Ћирић), Тасић, Зељковић, Родић, Илић М, Седлар (од ’55 Костић), Глувић М.

Текстилац: Браћ, Хрубик, Ивановић (од ’72 Зељковић), Миленковић, Бајић (од ’66 Асани), Галић, Лишчевић, Тодоровић, Луковић (од ’57 Свитић), Бачић (од ’46 Божичић), Илић.

Утакмицу смо кренули у надигравање са веома квалитетним противником и у томе смо успевали све до 30. минута. На око 25 метара судија свира фаул, правимо почетничку грешку и не улазимо у блокирање извођења што противник користи, пребацује лопту на крило и након центаршута Галић погађа стативу за 0:1. Само 2 минута касније Галић погађа под пречку за 0:2. Пред сам крај првог полувремена Галић из пенала повећава на 0:3. Превисок резултат у односу на игру коју смо пружили. Без обзира на висок резултат не предајемо се и поново се надигравамо са противником и за само 5 минута успевамо да поравнамо резултат. Прво, у 65. минуту Тасић успева да казни неспоразум одбране за 1:3. Након 3 минута пенал за нас који Костић претвара у гол за 2:3. У 70. минуту Тасић поравнава на 3:3 што изазива ерупцију одушевљења навијача Старог Града. У 83. минуту судија свира пенал за госте којим долазе до коначних 3:4.